Poznaj możliwości modułu Zebrania i uchwały

Organizuj zebrania i głosuj nad uchwałami szybciej i skuteczniej. Moduł Zebrania i uchwały to kompletne narzędzie, które pozwoli Ci błyskawicznie przygotować wszystkie dokumenty niezbędne do prawidłowego głosowania, policzy wszystko za Ciebie, a mieszkańcom ułatwi zapoznanie się z uchwałami i dzielenie się swoim zdaniem na ich temat. W szybki sposób udostępniaj dokumenty i uchwały wszystkim lub wybranym właścicielom. Zbieraj odpowiedzi szybciej dzięki połączeniu funkcji głosowania tradycyjnego oraz online. Zliczanie głosów papierowych (niezależnie od wybranego trybu) także zajmie Ci mniej czasu! Wprowadzanie danych z głosowania tradycyjnego zajmuje tylko kilka kliknięć, a aplikacja na bieżąco zlicza wszystkie pozostałe głosy i ich wartość.
Zebrania i uchwały wspólnoty

Zakres możliwości modułu

Zbieraj głosy tak, jak chcesz

Niezależnie od tego, jakie są preferencje właścicieli w zarządzanej przez Ciebie wspólnocie, głosowanie możesz prowadzić w dwóch trybach: tradycyjnym oraz hybrydowym – przez połączenie głosów papierowych oraz aplikację do zbierania głosów online. Dzięki temu zawsze dostosujesz tryb głosowania do potrzeb Twojej wspólnoty.

Szybkie przygotowanie głosowania

Aplikacja eMieszkaniec daje Ci możliwość przygotowania gotowych dokumentów do przeprowadzenia głosowania: gotowej listy obecności oraz kart do głosowania, które będą zawierać już wszystkie potrzebne dane. Wszystko odbywa się automatycznie, dzięki czemu po kilku kliknięciach z Twojej drukarki wyjdzie gotowy komplet dokumentów.

Prosty system liczenia głosów

Zliczanie bieżącego wyniku głosowania odbywa się automatycznie, z zachowaniem wszystkich odpowiednich proporcji. Równolegle liczone są głosy online i tradycyjne. Te cyfrowe od razu znajdują się w aplikacji, a papierowe głosy wprowadzasz, korzystając z gotowych danych, dzięki czemu nie musisz nic wpisywać ręcznie.

Łatwe udostępnianie uchwał

W kilka kliknięć dostarczaj ważne dokumenty oraz najnowsze uchwały prosto do Panelu Mieszkańca. Będziesz mieć dzięki temu pewność, że właściciele lokali w Twojej wspólnocie szybko otrzymają stosowne powiadomienia, a wszystkie niezbędne pliki znajdą w jednym miejscu, z którego przy okazji będą mogli od razu oddać swój głos.