Poznaj możliwości modułu Sprawozdawczość

Aplikacja eMieszkaniec pozwoli Ci prowadzić sprawozdawczość wspólnoty mieszkaniowej na jeszcze wyższym poziomie. Dzięki poszczególnym funkcjom tego modułu zaoszczędzisz czas i wprowadzisz porządek w zawiadomieniach, rachunkach zysków i strat oraz wszelkich zestawieniach, od sald i obrotów po stan kont poszczególnych właścicieli.
Sprawozdanie finansowe wspólnoty

Zakres możliwości modułu

Automatyczny rachunek zysków i strat

Rachunek zysków i strat utworzysz automatycznie, korzystając z gotowego modułu. Nie będziesz musiał poświęcać czasu na zbieranie danych z różnych źródeł.

Elastyczny system zawiadomień

Rodzaje zawiadomień – np. informacje o wysokości opłat, salda lub wezwania do zapłaty – możesz wybierać z listy gotowych szablonów i wysyłać je albo do wszystkich, albo do wybranych właścicieli lokali.

Szybko generuj potrzebne zestawienia

W prosty sposób możesz generować zestawienia (np. zestawienia o zaległościach właścicieli), a przy ich wysyłce korzystać z predefiniowanych ustawień, które pozwolą Ci uniknąć wysyłania niepotrzebnych zawiadomień – możesz na przykład wysłać zawiadomienia tylko do właścicieli lokali, którzy zalegają z kwotą powyżej określonej przez Ciebie wartości.

Zestawienia sald i obrotów zawsze pod ręką

Zestawienie sald i obrotów oraz salda właścicieli za dowolny okres czasu lub na konkretnym koncie możesz teraz generować w każdej chwili. Dodatkową funkcją jest generowanie zestawień zbiorczego salda właścicieli, które oszczędzą Twój czas… i papier 🙂