Poznaj możliwości modułu Rozliczanie mediów

Ewidencja budynków i lokali, przypisywanie właścicieli oraz rejestr właścicieli obecnych i historycznych. To tylko część funkcjonalności, jakie udostępnia oprogramowanie dla wspólnot eMieszkaniec.pl.

W ramach modułu Wspólnota masz możliwość zdefiniowania właściciela lokali niewyodrębnionych (np. gmina czy deweloper), do którego lokale te przypisywane są w sposób automatyczny. Definiowani są też poszczególni właściciele wyodrębnionych lokali. eMieszkaniec.pl umożliwia przechowywanie kompletu informacji zarówno odnośnie właścicieli bieżących, jak i właścicieli historycznych. Co najważniejsze, z poziomu modułu Wspólnota, masz możliwość definiowania dla każdego z właścicieli dostępu do Panelu Mieszkańca.

Rozliczanie mediów wspólnoty

Zakres możliwości modułu

Elastyczne sposoby rozliczania kosztów

Aplikacja umożliwia Ci tworzenie dowolnych reguł i korzystanie z uniwersalnych wzorów, dzięki czemu rozliczenia mediów we wspólnocie prowadzisz tak, jak chcesz.

Wygodne rozliczanie kosztu niezbilansowanego

Moduł mediów pozwala Ci rozliczać koszt niezbilansowany w szybki i prosty sposób. Wystarczy, że wybierzesz jedną z predefiniowanych opcji i dopasujesz ją do stosowanych przez siebie metod.

Zautomatyzowane wysyłanie informacji o rozliczeniach

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać informacje o rozliczeniach do wszystkich mieszkańców, czy tylko do wybranych właścicieli, zrobisz to w kilka kliknięć. Gotowe szablony wiadomości zawierać będą wszystkie dane, dzięki czemu wysyłka odbywa się szybko i w sposób w pełni zautomatyzowany.

Proste dodawanie i zarządzanie licznikami

Prosty i przejrzysty sposób dodawania nowych liczników to teraz tylko kilka kliknięć. Aplikacja eMieszkaniec pozwala Ci zarządzać licznikami w sposób w pełni zautomatyzowany.