Czym jest eMieszkaniec? Nie tylko nowoczesne oprogramowanie dla wspólnot...

eMieszkaniec to przede wszystkim nowoczesne oprogramowanie dla zarządców i administratorów wspólnot mieszkaniowych. Ale nie tylko. Dzięki naszej innowacyjnej platformie możemy świadczyć wyjątkowe usługi takie jak obsługa księgowa zarządzanych przez Ciebie wspólnot.

Oprogramowanie dla zarządzających wspólnotami mieszkaniowymi

eMieszkaniec to nowoczesna platforma wspomagająca procesy zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi skierowana do osób nimi zarządzających bądź administrujących. Jednej bądź wielu. Tych małych, bądź tych dużych. Samodzielnie bądź w zespole. Do tych wszystkich, którzy pragną ułatwić sobie zarządzanie i księgowość wspólnoty korzystając przy tym z nowych technologii.

Dzięki platformie eMieszkaniec.pl, w jednej chwili uwolnisz biurko od papierów, zrezygnujesz z często niedoskonałych i przestarzałych rozwiązań informatycznych, a tym samym znacznie ułatwisz pracę sobie i swoim współpracownikom. Ułatwisz sobie także kontakt i poprawisz komunikajcę z mieszkańcami i członkami obsługiwanych przez Ciebie wspólnot.

Praktycy zarządzania nieruchomościami biorący udział w rozwijaniu oprogramowania eMieszkaniec.pl skupili się na trzech kluczowych kwestiach. Po pierwsze, ułatwić komunikację z mieszkańcami. Po drugie, zagwarantować kompletne oprogramowanie ewidencyjne wspólnoty. Po trzecie, stworzyć nowoczesny moduł finansowo-księgowy. A wszytko to w pełni zintegrowane. Takie rozwiązanie to szereg korzyści dla naszych klientów. Są to trzy najważniejsze elementy programu do zarządzania wspólnotami, które w sposób kompleksowy rozwiązują niedoskonałości innych dostępnych na rynku aplikacji.

Obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych na zlecenie

Komplementarną usługą, jaką świadczą specjaliści eMieszkaniec.pl, jest obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych na zlecenie. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy księgowaniem zaliczek eksploatacyjnych, wyciągów bankowych czy rozliczaniem mediów - po prostu zleć to nam. Dzięki platformie eMieszkaniec.pl na bieżąco będziesz mógł śledzić w jaki sposób wykonujemy tę pracę.