Poznaj możliwości modułu Panel Mieszkańca

Aplikacja eMieszkaniec sprawi, że Twoje relacje z właścicielami wejdą na nowy poziom. Dostarczaj wszystkie dokumenty, rozliczenia, zawiadomienia oraz uchwały bezpośrednio do Panelu Mieszkańca. Już nic nie umknie właścicielom lokali, a Ty zyskasz więcej czasu.

Panel Mieszkańca to jednak nie tylko sprawna i przyspieszona komunikacja z właścicielami lokali. W tym module znajdują się wszystkie informacje o saldzie i rozliczeniach, a wraz z nimi cała historia finansowa dostępna od ręki i w jednym miejscu. Oprócz kwestii finansowych, już na pierwszym widoku, właściciele znajdą też najważniejsze informacje: dane kontaktowe do załatwiania konkretnych spraw, dane do przelewów czy skład zarządu wspólnoty. Dzięki Panelowi Mieszkańca zyskujesz czas na to, co naprawdę ważne.

Co więcej! Panel Mieszkańca możesz też poddać personalizacji, dodając do niego elementy identyfikacji wizualnej swojej inwestycji lub dodając do jego adresu swoją domenę.

Zakres możliwości modułu

Finanse pod pełną kontrolą

Cała historia finansowa dostępna od ręki, w jednym miejscu. Bardzo łatwy i szybki dostęp do aktualnego salda i opłat, które miały miejsce w przeszłości. Co więcej – bieżące opłaty są prezentowane w rozbiciu na poszczególne składowe, dzięki czemu właściciele mieszkań otrzymują w pełni przejrzyste dane.

Prostota obsługi i konfiguracji

Panel Mieszkańca uosabia to, co w eMieszkańcu najważniejsze – funkcjonalność i prostotę. Konto założysz w kilka kliknięć, a interfejs aplikacji jest na tyle prosty, że odnalezienie się we wszystkich funkcjach zajmuje kilka minut.

Wszystkie informacje pod ręką

Dzięki prostemu interfejsowi aplikacji wszystkie informacje, których mogą potrzebować właściciele lokali, znajdują się w zasięgu ręki. Dane do przelewów, niezbędne kontakty do pomocnych osób, dane członków zarządu – dzięki Panelowi Mieszkańca ilość kierowanych do zarządu wspólnoty pytań znacząco spada.

Łatwa i efektywna współpraca

Dzięki połączeniu modułów Zebrania i uchwały z Panelem Mieszkańca, wymiana wszelkich dokumentów przebiega w sposób błyskawiczny. Ścisłe powiązanie z aplikacją eMieszkaniec sprawia, że obieg informacji – w tym zawiadomień, rozliczeń i ważnych komunikatów – jest niezwykle efektywny.