Prosty CRM każdego zarządcy oraz panel zarządzania usługami eMieszkaniec.pl

Moduł CRM zarządcy daje możliwość definiowania zarządzanych wspólnot, dostępu użytkowników oraz zarządzania kontem w eMieszkaniec.pl

CRM Zarządcy to moduł stanowiący punkt wejścia do systemu eMieszkaniec.pl. Z jego poziomu uruchamiana jest aplikacja do obsługi poszczególnej wspólnoty mieszkaniowej.

Moduł ten umożliwia zdefiniowanie obsługiwanych wspólnot, zarządzanie własnymi danymi i usługami oraz poziomem dostępu zaproszonych przez Ciebie użytkowników.

Posiada funkcjonalność prostego systemu CRM, dzięki któremu będziesz powiadamiany o zadaniach i zbliżających się terminach w obsługiwanych przez Ciebie wspólnotach.

Narzędzie to służy przede wszystkim definiowaniu obsługiwanych wspólnot mieszkaniowych. Udostępniony w ramach CRM Zarządcy pulpit umożliwia szybki, zbiorczy podgląd zadań i terminów, a także wygodą edycję.

Dzięki temu stanowi swoisty system CRM dedykowany zarządzającym wspólnotami mieszkaniowymi. Z poziomu pulpitu możesz mieć dostęp do awarii i usterek zgłaszanych przez członków poszczególnych wspólnot.

CRM Zarządcy to także narzędzie, dzięki któremu samodzielnie, w prosty i intuicyjny sposób dokonasz zmian w zamówionych przez Ciebie usługach czy abonamencie. Z jego poziomu będziesz mógł na przykład zarządzać swoimi danymi do faktury czy adresem korespondencyjnym.

W jednym miejscu znajdziesz także wszystkie wystawione w serwisie eMieszkaniec.pl faktury oraz informacje o zobowiązaniach z nich wynikających. Z poziomu CRM Zarządcy zdefiniujesz także użytkowników systemu nadając im uprawnienia zarządcy bądź księgowego

Zobacz pozostałe moduły

Wspólnota

Ewidencja zasobów i rejestr właścicieli lokali
więcej →

Księgowość

Automatyczne naliczanie zaliczek eksploatacyjnych
więcej →

Media

Ewidencja liczników i rozliczania zużycia
więcej →

Uchwały

System podejmowania i ewidencji uchwał
więcej →

Sprawozdania

Plany gospodarcze i sprawozdania finansowe
więcej →

Dokumenty

Archiwum dokumentów wspólnoty online
więcej →

Komunikacja

Komunikacja z mieszkańcami
więcej →

Panel eMieszkańca

E-kartoteka właściciela lokalu
więcej →

CRM Zarządcy

Administracja kontem i wspólnotami
więcej →

Masz pytania?

Zobacz sekcję FAQ lub Napisz do naszego konsultanta s.skalski@emieszkaniec.pl