Wybierz najlepszą ofertę

PROGRAM

eMIESZKANIEC

WYBIERZ PAKIET
Liczba lokali i miejsc
postojowych w pakiecie: do 20
41,58 ZŁ/M-C
PRZY PŁATNOŚCI 499 ZŁ/ROK
PROGRAM

+ OBSŁUGA KSIĘGOWA

WYBIERZ PAKIET
Obsługa kompleksowa
JUŻ OD 149 ZŁ/M-C

Ceny netto - należy doliczyć podatek VAT 23%

Porównanie ofert dla wspólnoty
PROGRAM
PROGRAM + OBSŁUGA

KSIĘGOWA

Utrzymanie bazy na naszych serwerach ( w tym kopie bezpieczeństwa itp.)
TAK
TAK
Indywidualna baza danych Twojej wspólnoty
TAK
TAK
Aktualizacje systemu eMieszkaniec
TAK
TAK
Wsparcie i pomoc w obsłudze systemu
dodatkowo płatne
TAK

Samodzielna obsługa księgowości Twojej wspólnoty

TAK

NIE

Obsługa księgowości wspólnoty przez naszych księgowych

NIE

TAK

Przestrzeń na dokumenty w formie elektronicznej (faktury, uchwały, umowy itp.)

10 GB

bez limitu

Liczba kont użytkowników systemu eMieszkaniec (członków zarządu, księgowych, administratorów)

5

bez limitu

Liczba kont użytkowników Panelu Mieszkańca z opcją e-kartoteki (właścicieli)

bez limitu

bez limitu

Cena już od 149 ZŁ NETTO / M-C
Prześlij nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą

eMieszkaniec cennik – FAQ

Zarządzam kilkoma wspólnotami. Cennik dla pojedynczej wspólnoty wydaje się atrakcyjniejszy dla początkującego zarządcy. Czy jako zarządca mogę skorzystać z cennika dla wspólnot?

Model cenowy “Dla wspólnot” wymaga złożenia zamówienia w imieniu wspólnoty mieszkaniowej oraz dokonania płatności za cały rok z góry. Także faktury z tytułu zamówionego oprogramowania wystawiane są na wspólnotę mieszkaniową. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zarządca złożył zamówienie na oprogramowanie osobno dla każdej z zarządzanych przez siebie wspólnot w imieniu tychże wspólnot.
W modelu „Dla zarządców” możesz zamówić abonament płacąc z góry za miesiąc, pół roku lub rok. Faktury z tytułu zamawianego oprogramowania mogą być wystawiane na podmiot prowadzący działalność gospodarczą, świadczący usługi zarządzania lub administrowania nieruchomościami. W tym modelu zarządca składa zamówienie wyłącznie w swoim imieniu.

Czy składając zamówienie w ramach cennika „Dla wspólnot” mogę podłączyć kilka wspólnot pod ten sam adres email?

Tak! W modelu cenowym „Dla wspólnot” każda wspólnota posiada założoną bazę danych wyłącznie dla siebie, ale dostęp do każdej z tych baz możesz uzyskać na jedno konto użytkownika (adres email) zarejestrowane w serwisie eMieszkaniec.

Za co tak właściwie płacę zamawiając system eMieszkaniec?

W ramach abonamentu zapewniamy Ci

 1. Dostęp do systemu eMieszkaniec – rozbudowanego narzędzia, wspomagającego zarządzanie wspólnotą, prowadzenie jej księgowości oraz komunikację z mieszkańcami
 2. Aktualizacje systemu, zarówno te wynikające ze zmian w prawie czy podatkach, jak i obejmujące całkowicie nowe funkcje, nad którymi nasz zespół programistów pracuje każdego dnia
 3. Utrzymanie bazy danych Twojej wspólnoty na naszych serwerach
 4. Regularne kopie bezpieczeństwa, abyś nigdy nie utracił danych Twojej wspólnoty
 5. Miejsce na dokumenty w formie elektronicznej: faktury, uchwały, umowy itp.
 6. Dostęp do systemu eMieszkaniec dla minimum 5 użytkowników (zarządzających, księgowych czy członków zarządu)
 7. Dostęp do indywidualnego profilu mieszkańca online (e-kartoteki) w ramach Panelu Mieszkańca dla wszystkich właścicieli we wspólnocie
Dlaczego wsparcie nie jest ujęte w cenie abonamentu?

Wsparcie naszym użytkownikom świadczą żywi ludzie, wysokiej klasy specjaliści z dziedziny systemów informatycznych oraz księgowości wspólnot mieszkaniowych. W ostatnim czasie największy wzrost wynagrodzeń miał miejsce właśnie w tych dziedzinach. Chcąc świadczyć użytkownikom wsparcie na wysokim poziomie, musimy także zapewnić naszym pracownikom odpowiedni poziom wynagrodzenia. Model wsparcia „na godziny” doskonale sprawdza się wśród użytkowników systemów informatycznych na całym świecie.

Jakiego typu pomoc mogę uzyskać wykupując pakiety godzin lub pojedyncze godziny wsparcia?

Nasz czas, który kupujesz, możemy poświęcić na wiele rzeczy. Nasi użytkownicy najczęściej wykorzystują go w następujący sposób:

 1. Szkolenie i instruktaże z systemu eMieszkaniec przeprowadzone online
 2. Pomoc w konfiguracji systemu
 3. Przygotowanie arkuszy z danymi do importu oraz import danych takich jak: lokale z parametrami (metrażem, udziałami), właściciele lokali, deklarowane wielkości zużycia wody i CO, liczniki
 4. Pomoc w rozliczeniu mediów
 5. Pomoc w sporządzeniu sprawozdania finansowego
 6. Rozwiązywanie problemów i analiza wprowadzonych danych

Wszystkie te czynności wymagają doświadczenia, wiedzy merytorycznej i znajomości systemu. Dlatego tak ważne jest, by móc w odpowiednim momencie skorzystać z wiedzy specjalisty!

Czy do liczby lokali wliczają się także miejsca postojowe?

To zależy od wybranej oferty i sposobu ewidencji miejsc postojowych. Wybierając ofertę „PROGRAM” musisz podjąć decyzję w jaki sposób miejsca postojowe będą ewidencjonowane w systemie. Jeśli chcesz wprowadzić każde miejsce postojowe osobno (z osobnym numerem, np. MP 01), musisz dodać do liczby lokali także liczbę miejsc postojowych. Jeśli zaś ewidencjonujesz miejsca postojowe zgodnie z udziałami w hali garażowej, wystarczy że doliczysz jeden dodatkowy lokal stanowiący tę halę.

Inaczej rzecz wygląda w ofercie „PROGRAM + OBSŁUGA KSIĘGOWA” – tutaj zawsze musisz wskazać liczbę miejsc postojowych będących w hali garażowej stanowiącej odrębny lokal. W tym przypadku podobnie doliczyć należy komórki lokatorskie zawarte w hali garażowej.